video
P9 naadloze gelegeerd stalen buis

P9 naadloze gelegeerd stalen buis

TORICH P9 naadloze buis van gelegeerd staal is een naadloze buis van chroom-molybdeenlegering, vervaardigd in overeenstemming met ASTM A335, de standaardspecificatie voor naadloze buizen van ferritisch gelegeerd staal voor gebruik bij hoge- temperaturen. Het biedt uitstekende weerstand tegen hoge- temperaturen, slagvastheid, corrosiebestendigheid en hoge sterkte. Het wordt vaak gebruikt in de petrochemische industrie, ketels van energiecentrales, de automobielsector, de lucht- en ruimtevaartsector en de machinebouw.

Buitendiameter: 5 mm-420 mm (aanpasbaar)
Wanddikte: 0,5 mm-55 mm (aanpasbaar)
Lengte: Kan op verzoek worden aangepast
Normen: ASTM A335, of volgens klantspecificaties.
Staalkwaliteit: kwaliteit P1 klasse P2 klasse P5 klasse P5b klasse P5c klasse P9 klasse P11 klasse P12 klasse P15 klasse P21 klasse P22 klasse P23

product Introductie

Producten Beschrijving

 

Onze voordelen

 

1. Sterkte op hoge temperatuur

  • De P9 naadloze buis van gelegeerd staal vertoont een uitstekende kruipsterkte bij hoge temperaturen, waardoor deze geschikt is voor gebruik in energiecentrales en petrochemische ovens, waardoor het risico op storingen in systemen met hoge- temperatuur en hoge- druk wordt verminderd.
  • Onze buizen ondergaan strenge chemische samenstellingstests om ervoor te zorgen dat het materiaal voldoet aan de ASTM A335-normen, waardoor een stabiele werking wordt gegarandeerd in systemen met -hoge- weersomstandigheden.

 

2. Corrosiebestendigheid

  • Het chroom in P9 vormt een chroomoxidefilm op het buisoppervlak, waardoor de corrosieweerstand en oxidatieweerstand worden verbeterd. Het is geschikt voor omgevingen die gevoelig zijn voor sulfidatiecorrosie, zoals raffinaderijen en chemische fabrieken.
  • P9-chroom-molybdeenlegering heeft een betere corrosieweerstand dan koolstofstaal en ondergaat beitsen en passivatie, evenals tests op oxidatieweerstand om de corrosieweerstand en oxidatieweerstand bij hoge- temperaturen van de pijp te garanderen.

 

3. Hoge drukbestendigheid

  • P9 naadloze gelegeerd stalen buis wordt vervaardigd met behulp van een heet doorsteekproces, gevolgd door nauwkeurig walsen en op maat maken om een ​​consistente wanddikte en uniforme drukverdeling in de buis te garanderen.
  • De buizen ondergaan geoptimaliseerde warmtebehandelingsprocessen, zoals normaliseren en temperen, om hun drukweerstand te verbeteren, waardoor ze bestand zijn tegen vervormings-, scheur- en kruiprisico's onder -lange termijn omgevingen met hoge interne druk.

 

4. Kwaliteitscontrole

  • TORICH onderwerpt elke partij buizen aan een strenge kwaliteitscontrole, inclusief mechanische prestatietests, hydrostatische tests, wervelstroomtests, inspectie van de oppervlaktekwaliteit en maatmetingen, om ervoor te zorgen dat de buiskwaliteit voldoet aan de eisen van de klant.
  • Door TORICH vervaardigde buizen zijn volledig traceerbaar van grondstoffen tot eindproducten en kunnen inspecties door derden- verzorgen, zoals SGS en TUV.
     

5. Maatwerkdiensten

  • TORICH kan op maat gemaakte diensten leveren op basis van projecttekeningen en klantbehoeften, inclusief aangepaste materialen, afmetingen, oppervlaktebehandeling en precisiesnijden.
  • Wij ondersteunen op maat gemaakte verpakkingsdiensten; het leidingoppervlak is behandeld met een speciale anti-roestcoating om schade aan het oppervlak tijdens transport over lange- afstanden te voorkomen; en we bieden gladde uiteinden, afgeschuinde uiteinden of speciale verwerking.

 

toepassingsgebieden

 

  • Energieopwekking en energie-industrie: Gebruikt in ketelbuizen, oververhitters, herverwarmers en economiserbuizen, evenals hoge-drukstoomleidingen in thermische en kerncentrales.
  • Petrochemische industrie: Gebruikt in hoge- temperatuur- en hoge- drukreactoren, pijpleidingen en raffinageapparatuur.
  • Automobiel: Gebruikt in motorkrukassen, drijfstangen, nokkenassen en tandwielen.
  • Lucht- en ruimtevaart: Gebruikt in landingsgestellen van vliegtuigen, motorsteunen en structurele componenten met hoge- sterkte.

 

Chemische samenstelling

Element Koolstof (%) Mangaan(%) Fosfor (%) Zwavel(%) Silicium(%) Chroom(%) Molybdeen(%)
P1 0.10-0.20 0.30–0.80 Maximaal 0,025 Maximaal 0,025 0.10–0.50 0.44–0.65 0.44–0.65
P2 0.10-0.20 0.30–0.61 Maximaal 0,025 Maximaal 0,025 0.10–0.50 0.44–0.65 0.44–0.65
P5 Maximaal 0,15 0.30–0.60 Maximaal 0,025 Maximaal 0,025 Maximaal 0,50 4.00–6.00 0.45–0.65
P9 Maximaal 0,15 0.30–0.60 Maximaal 0,025 Maximaal 0,025 0.25–1.00 8.00–10.00 0.90–1.10

 

Mechanische eigenschappen

Eigendom Treksterkte (MPa) Opbrengststerkte (MPa) Verlenging (%) Hardheid (HBW)
P1 415 minuten 205 min 30 minuten Maximaal 163
P2 415 minuten 205 min 30 minuten Maximaal 163
P5 415 minuten 205 min 30 minuten Maximaal 163
P9 415 minuten 205 min 30 minuten Maximaal 163

 

Mogelijke alternatieve kwaliteiten

Cijfer Alternatieve cijfers Standaard Redenen
P1 15Mo3 DIN 17175 Equivalent laag-gelegeerd staal voor ketels en warmtewisselaars
P2 T1a ASTM A209 Geschikt voor hogedruk-service
P5 T5 ASTM A213 Naadloze buis van ferritisch gelegeerd staal voor ketels, oververhitters en warmtewisselaars
P9 9Cr-1Mo EN 10216-2 Geschikt voor hoge- stoomleidingen en ketelservice

 

 

Producten tonen

P9 Seamless Alloy Steel Pipe
P9 Seamless Alloy Steel Pipe

 

 

Apparatuur testen

Eddy Current Flaw Detector
Wervelstroomfoutdetector
Hydraulic Universal Testing Machine
Hydraulische universele testmachine
Intergranular Corrosion Tester
Intergranulaire corrosietester

 

Fabrieksuitrusting

Pickling Equipment

Beitsapparatuur

Polishing Equipment
Polijstapparatuur
Cold drawing equipment
Apparatuur voor koudtrekken

 

Productenpakket


stainless steel pipe package

Veelgestelde vragen

 

Vraag: Heeft de P9-buis een warmtebehandeling na- het lassen nodig?

Antwoord: Ja, absoluut. Om koudescheuren te voorkomen en de taaiheid te herstellen, moet P9-buis na-het lassen worden voorbehandeld.

Vraag: Wat is het verschil tussen P9- en P91-buizen?

A: P9 heeft een lager chroom- en molybdeengehalte dan P91, waardoor het minder duur is en geschikt is voor gematigde temperatuur- en drukomstandigheden, terwijl P91 geschikt is voor omgevingen met hoge- druk en hoge- temperaturen.

Vraag: Hoe verhoudt de corrosieweerstand van P9 zich tot roestvrij staal (304/316)?

A: P9 heeft een chroomgehalte van ongeveer 9%, waardoor het geschikt is voor omgevingen met hoge- droge temperaturen of stoom, maar niet voor zure, chloor-rijke of vochtige corrosieve omgevingen met lage- temperaturen.

 

Populaire tags: p9 naadloze gelegeerde stalen buis, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, groothandel, prijs, OEM, molen, producent, te koop

Aanvraag sturen

whatsapp

teams

E-mail

Onderzoek

zak