Producten Beschrijving
Buizen van chromoly-staal zijn gemaakt van hoogwaardige materialen-, waaronder 4130 en 4140. AISI 4130 en AISI 4140 zijn de meest gebruikte chroom-molybdeenstaalsoorten in machinebouwtoepassingen.
Onze 4130 chroom-molybdeenbuizen worden gesmeed bij temperaturen tussen 950 graden en 1230 graden en vertonen uitstekende mechanische eigenschappen bij zowel kamer- als hoge temperaturen. Ze hebben ook een laag koolstofgehalte, waardoor ze gemakkelijk te lassen zijn, en uitstekende bewerkbaarheid, waardoor buigen, lassen, boren en andere bewerkingen worden vergemakkelijkt.
4140 heeft een slechtere bewerkbaarheid en lasbaarheid, waardoor voorverwarmen vóór het lassen en een warmtebehandeling na het lassen vereist is. 4140 heeft echter een superieure weerstand tegen hoge- temperaturen en blijft 2000 uur ononderbroken bij 600 graden.
Productspecificaties
| Normen | ASTM A519 |
| Staalsoorten | 1010 1012 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1025 1026 1030 1035 1040 1045 1050 1518 1524 1541 1330 4130 4137 4140 |
| Gelijkwaardige normen | NL 10297-1 25CrMo4 / 34CrMo4 / 42CrMo4; DIN 1.7218 / 1.7225; JIS-SCM415 / SCM420; GB 30CrMo / 42CrMo |
| Buitendiameter (OD) | 6 mm – 323 mm (0,24 inch – 12,7 inch) |
| Wanddikte (WT) | 1 mm – 40 mm (0,04 inch – 1,57 inch) |
| Lengte | 4–12 m, of aanpasbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Zwart oppervlak |
| Productieproces | Koudgetrokken |
| Voorwaarde | Gegloeid, genormaliseerd, gedoofd en getemperd (Q&T), stressvrij |
Aangepaste diensten
- TORICH ondersteunt aanpassingsservices met precisietoleranties en biedt niet-standaard aangepaste formaten. Wij bieden lengtesnijdiensten- met een foutbereik van ±1 mm.
- Wij bieden V--vormige, U--vormige en X--vormige afschuinings- en buigdiensten; voor hydraulische componenten ondersteunen wij het affakkelen en insnoeren.
- We bieden oppervlaktebehandelingen zoals zwarte afwerking, beitsen, oliën, fosfateren, zandstralen en roest{0}}proof coating, en kunnen inwendig honen uitvoeren.
Chemische samenstelling
| Cijfer | C (%) | Mn (%) | P (%) Max | S (%) Max | Si (%) | Cr (%) | Maand (%) |
| 4130 | 0.28–0.33 | 0.40–0.60 | 0.035 | 0.040 | 0.15–0.35 | 0.80–1.10 | 0.15–0.25 |
| 4140 | 0.38–0.43 | 0.75–1.00 | 0.035 | 0.040 | 0.15–0.35 | 0.80–1.10 | 0.15–0.25 |
Mechanische eigenschappen
| Eigendom | Voorwaarde | Treksterkte (MPa) | Opbrengststerkte (MPa) | Verlenging (%) | Hardheid (HB) |
| 4130 | Genormaliseerd | 560–670 | Groter dan of gelijk aan 460 | Groter dan of gelijk aan 21 | 143–197 |
| 4140 | Q&T | 850–1000 | Groter dan of gelijk aan 655 | Groter dan of gelijk aan 18 | 197–255 |
Mogelijke alternatieve kwaliteiten
- 20CrMo is een laag-gelegeerd chroom-molybdeenstaal met een kostenvoordeel. Het wordt vaak gebruikt in bouwmachines, transmissiecomponenten voor auto's en onderdelen van zwaar materieel.
- 25CrMo4 is gelijkwaardig aan 4130 en biedt vergelijkbare sterkte en lasbaarheid. Het wordt vaak gebruikt voor de vervaardiging van assen, tandwielen en andere onderdelen die onderhevig zijn aan hoge spanning en slijtage.
- Voor toepassingen die geen overdreven hoge sterkte vereisen, is AISI 1026 een geschikte keuze. Het is kosteneffectief-en de hardheid en slijtvastheid kunnen worden verbeterd door middel van afschrikprocessen, waardoor het geschikt wordt voor mechanisch gebruik.
toepassingsgebieden
4130 en 4140 zijn de meest gebruikte materialen op het gebied van machinebouw.
Onder hen is 4130-staal vanwege de verwerkingsprestaties meer geschikt voor structurele componenten in machinebouwmachines en frameconstructies van landbouwmachines.
4140 wordt vaak gebruikt voor de vervaardiging van zware machines, waaronder hydraulische cilinders, rollen, frames, pennen en diverse gereedschapsbevestigingen.
Producten tonen


Apparatuur testen



Fabrieksuitrusting

Beitsapparatuur


Productenpakket
Wij bieden een breed scala aan verpakkingsmogelijkheden, waaronder kunststof eindkappen, geweven zakken, houten kratten en ijzeren frames. Aangepaste verpakkingsoplossingen, logo-branding en andere gepersonaliseerde vereisten zijn ook beschikbaar om aan specifieke klantbehoeften te voldoen.



Veelgestelde vragen
Vraag: Welk staal heeft een hogere sterkte, 4130 of 4140?
A: Over het algemeen heeft 4140 een hogere sterkte. 4140 heeft een koolstofgehalte van 0,38-0,43%, hoger dan de 0,28-0,33% van 4130. Na ontlaten vertoont 4140 doorgaans hogere trek- en vloeisterktes dan 4130, waardoor het geschikter is voor componenten die hoge belastingen dragen.
Vraag: Welke onderdelen van graafmachines zijn geschikt voor de 4130 en welke voor de 4140?
A: Niet-primaire last-dragende componenten, zoals hydraulische slangsteunen en kleine structurele onderdelen, kunnen 4130 staal gebruiken, terwijl primaire last-dragende structurele componenten zoals de giek en arm van de graafmachine 4140 nodig hebben.
Vraag: Welke industrieën gebruiken doorgaans ASTM A519 chroom-molybdeenstalen buizen?
A: Vaak gebruikt in de automobielindustrie, ruimtevaartcomponenten, mijnbouw- en boormachines en de productie van industriële machines.
Populaire tags: chromoly stalen buizen, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, groothandel, prijs, OEM, molen, producent, te koop














