Producten Beschrijving
RVS capillaire buis
Voordelen van roestvrijstalen capillaire buis
- Hoge precisie: RVS capillaire buis wordt veel gebruikt in instrumentatietoepassingen. De nauwe maattoleranties maken een nauwkeurige stroomregeling mogelijk.
- Flexibiliteit: Roestvrijstalen capillaire buizen bieden uitstekende flexibiliteit dankzij de kleine diameter, waardoor ze gemakkelijk kunnen worden gebogen en aangesloten in krappe, complexe apparatuurruimtes.
- Uitstekende corrosiebestendigheid: Gemaakt van austenitisch roestvast staal zoals 304, 316 en 316L, is het bestand tegen corrosie door water, stoom en verschillende chemische media, waardoor het geschikt is voor zware omstandigheden.
Gebruik van roestvrijstalen capillaire buis
- Medische apparaten: medische interventionele katheters, medische spuiten, ventilatoren, enz.
- Instrumenten: manometers, zenders, sensoren en andere druk-toevoer- en meetbuizen
- Precisie machines: pneumatische en hydraulische transmissiesystemen voor klein materieel, zoals precisiecilinders
- Lucht- en ruimtevaart: hydraulische systemen, koelsystemen, enz.
Chemische samenstelling
| Element | Koolstof | Mangaan | Silicium | Fosfor | Zwavel | Chroom | Nikkel | Molybdeen | Titanium |
| SS304 | Minder dan of gelijk aan 0,08% | Minder dan of gelijk aan 2,0% | Minder dan of gelijk aan 1,0% | Minder dan of gelijk aan 0,045% | Minder dan of gelijk aan 0,030% | 18.0–20.0% | 8.0–10.5% | – | – |
| SS316 | Minder dan of gelijk aan 0,08% | Minder dan of gelijk aan 2,0% | Minder dan of gelijk aan 1,0% | Minder dan of gelijk aan 0,045% | Minder dan of gelijk aan 0,030% | 16.0–18.0% | 10.0–14.0% | 2.0–3.0% | – |
| SS321 | Minder dan of gelijk aan 0,08% | Minder dan of gelijk aan 2,0% | Minder dan of gelijk aan 1,0% | Minder dan of gelijk aan 0,045% | Minder dan of gelijk aan 0,030% | 17.0–19.0% | 9.0–12.0% | – | Groter dan of gelijk aan 5×C |
Mechanische eigenschappen
| Cijfer | Treksterkte (MPa) | Opbrengststerkte (MPa) | Verlenging (%) | Hardheid (HB) | Elasticiteitsmodulus (GPa) |
| SS304 | 215–250 | 515–750 | 40–50 | 201–217 | 193 |
| SS316 | 205–290 | 515–750 | 40–50 | 217–248 | 193 |
| SS321 | 205–250 | 515–750 | 40–50 | 217–248 | 193 |
Fysieke eigenschappen
| Cijfer | Dichtheid (g/cm³) | Smeltpunt (graad) | Thermische geleidbaarheid (W/m·K) | Soortelijke warmte (J/g·K) | Elektrische weerstand (μΩ·cm) |
| SS304 | 7.93 | 1400–1450 | 16.2 | 0.500 | 72 |
| SS316 | 7.98 | 1375–1400 | 16.3 | 0.500 | 74 |
| SS321 | 7.98 | 1375–1400 | 17.0 | 0.500 | 74 |
Mogelijke alternatieve kwaliteiten
- AISI 430: Ferritisch roestvast staal voor matig corrosieve toepassingen.
- AISI 904L: Super-austenitisch staal voor sterk zure omgevingen.
- Duplex roestvrij staal(S31803, S32750): Hoge sterkte en uitstekende weerstand tegen chloride-spanningscorrosie.
Producten tonen


Producten Toepassing

Productenpakket

Populaire tags: Ss roestvrijstalen capillaire buis, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, groothandel, prijs, OEM, molen, producent, te koop














