Producten Beschrijving
ASTM A269Sanitair voedsel capillaire roestvrijstalen buis
Voordelen van ASTM A269 Sanitaire voedselcapillaire roestvrijstalen buis
- Oppervlakteafwerking: Gemaakt van materialen van voedingskwaliteit- (zoals 304 en 316L), het oppervlak is gepolijst tot een hoge binnenafwerking van Ra van minder dan of gelijk aan 0,8 μm.
- Bestand tegen hoge en lage temperaturen: Bestand tegen sterilisatie op hoge- temperaturen en koelomgevingen met lage- lage temperaturen die vaak voorkomen bij de voedselverwerking, waardoor stabiele prestaties worden gegarandeerd.
- Consistente afmetingen: Nauwe toleranties zorgen voor nauwkeurige vloeistofoverdracht en instrumentatie.
Gebruik van ASTM A269 Sanitaire voedselcapillaire roestvrijstalen buis
- Instrumentatie en controle:Capillairen voor flowmeet- en doseerapparatuur, manometers en sensoren.
- Chemische en laboratoriumtoepassingen:Analytische instrumenten die nauwkeurige stroomsnelheden vereisen.
- Farmaceutische en biotechnologie:Procesleidingen voor de farmaceutische en vaccinproductie.
- Voedsel- en drankverwerking:Overdrachtlijnen voor melk, room en yoghurt.
- Zuivelindustrie:Pasteurisatieleidingen en verwerkingslijnen met ultra-hoge temperaturen.
Chemische samenstelling
| Cijfer | Koolstof | Mangaan | Silicium | Fosfor | Zwavel | Chroom | Nikkel | Molybdeen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 304 | Minder dan of gelijk aan 0,08% | Minder dan of gelijk aan 2,0% | Minder dan of gelijk aan 1,0% | Minder dan of gelijk aan 0,045% | Minder dan of gelijk aan 0,030% | 18.0–20.0% | 8.0–10.5% | – |
| 304L | Minder dan of gelijk aan 0,035% | Minder dan of gelijk aan 2,0% | Minder dan of gelijk aan 1,0% | Minder dan of gelijk aan 0,045% | Minder dan of gelijk aan 0,030% | 18.0–20.0% | 8.0–12.0% | – |
| 316 | Minder dan of gelijk aan 0,08% | Minder dan of gelijk aan 2,0% | Minder dan of gelijk aan 1,0% | Minder dan of gelijk aan 0,045% | Minder dan of gelijk aan 0,030% | 16.0–18.0% | 10.0–14.0% | 2.0–3.0% |
| 316L | Minder dan of gelijk aan 0,035% | Minder dan of gelijk aan 2,0% | Minder dan of gelijk aan 1,0% | Minder dan of gelijk aan 0,045% | Minder dan of gelijk aan 0,030% | 16.0–18.0% | 10.0–14.0% | 2.0–3.0% |
Mechanische eigenschappen
Om de kwaliteit van het oppervlak te garanderen, ondergaan onze sanitaire slangen een volledige reeks ASTM-buig- en vervormingstests volgens ASME A269. Deze tests, gecombineerd met specifieke grondstoffenvereisten, wervelstroomtesten in de buizenfabriek, 100% boorspeling vóór mechanisch polijsten en nauwere buitendiameter- en wandtoleranties, resulteren in een consistenter product van hogere- kwaliteit.
| Eigendom | Treksterkte (MPa) | Opbrengststerkte (MPa) | Verlenging (%) | Hardheid (HB) |
| 304/304L | 205–215 | 515–750 | Groter dan of gelijk aan 40 | 201–217 |
| 316/316L | 205–220 | 515–750 | Groter dan of gelijk aan 40 | 217–248 |
Mogelijke alternatieve kwaliteiten
- ASTM A270: Wanneer strengere hygiëne-eisen en een gladde oppervlakteafwerking (elektropolijsten) vereist zijn.
- AISI 904L: Geschikt voor zeer zure voedselverwerking en corrosieve reinigingsomgevingen.
- Duplex roestvrij staal(S32205, S32750): Biedt hogere sterkte en verbeterde weerstand tegen chloridespanningscorrosie.
Producten tonen


Producten Toepassing

Productenpakket

Populaire tags: capillaire roestvrijstalen buis voor sanitair voedsel, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, groothandel, prijs, OEM, molen, producent, te koop














